Cennik usług

„Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę”
Gucci

Głównym celem naszej firmy jest zadowolony Klient, dlatego każdego traktujemy indywidualnie. Cena świadczonych przez nas usług jest ustalana na podstawie wielu czynników. Bierzemy pod uwagę m.in. specyfikę działalności Państwa firmy, ilości dokumentów, wielkości zatrudnienia.

Zanim rozpoczniemy współpracę przeprowadzamy ustalenia dotyczące rodzaju oraz zakresu usług. Zapraszamy do odwiedzenia nas w naszym biurze w Zielonej Górze. Rozmowa wstępna to świetna okazja do udzielenia odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania oraz możliwość wyboru najkorzystniejszego wyboru obsługi Państwa firmy. Ze swojej strony gwarantujemy fachowe doradztwo oraz najwyższą jakość świadczonych usług.

Ryczałt ewidencjonowany

od 100ZŁ netto

Miesięcznie


Zamów teraz

Księga przychodów i rozchodów

od 150ZŁ netto

Miesięcznie


Zamów teraz

Księgi
handlowe

od 500ZŁ netto

Miesięcznie


Zamów teraz

Obsługa kadrowo płacowa

od 20ZŁ netto

za jednego pracownika


Zamów teraz

Ceny
transferowe

cena ustalana indywidualnie

 


Zamów teraz

Audyt
podatkowy

cena ustalana indywidualnie

 


Zamów teraz

W ramach prowadzonych usług oferujemy:

audyt podatki

Fachowość oraz profesjonalizm

Wiemy, jak ważna jest zgodność z obowiązującymi przepisami dlatego przykładamy olbrzymią wagę do rozwoju. Nasi pracownicy to profesjonaliści.

audyt podatki

Bezpieczeństwo

Dbamy o Państwa bezpieczeństwo! Nasze biuro posiada ubezpieczenie OC działalności. Ponadto, gwarantujemy ochronę danych poprzez przechowywanie ich na nowocześnie zabezpieczonych serwerach.

audyt podatki

Dostęp do panelu klienta

Każdy nasz Klient posiada możliwość zalogowania się do indywidualnego konta online z dostępem do najważniejszych informacji i potrzebnych dokumentów (m.in. aktualne sprawozdania finansowe, informacje o wysokości podatków, informacje o składkach).

audyt podatki

Nasz cel – zadowolony Klient

Dokładamy wszelkich starań, by nasi Klienci mogli w pełni wykorzystać przysługujące ulgi, zwolnienia podatkowe oraz prawa podatnika.

Skontaktuj się